fot. KWP w Gdańsku

Pomorska policja poszukuje sprawcy napadu na bank  w Sopocie. Mężczyzna wszedł  w piątek rano do placówki przy Al. Niepodległości, zastraszył obsługę pistoletem i zrabował pieniądze. Jego twarz zarejestrował monitoring. Policja prosi o pomoc.

 

fot. KWP w Gdańsku

 Do napadu doszło w piątek około godziny 10.00 w banku przy Al. Niepodległości w Sopocie. Mężczyzna, którego dokładnie widać dzięki  kamerom monitoringu,  zastraszył obsługę przedmiotem przypominającym broń palną, a potem zrabował pieniądze. Kasjer w obawie o swoje życie wydał gotówkę, a sprawca natychmiast uciekł.

fot. KWP w Gdańsku

Każdy, kto ma jakiekolwiek  informacje o napastniku, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie pod numerem telefonu (58) 5216222 lub w całym kraju 997/112. Policja zapewnia pełną anonimowość. 

http://www.youtube.com/watch?v=dyVeDNcc5CI

2 KOMENTARZE

  1. To zdjęcie pokazane okiem kamery nie wskazuje że jest to napad na bank po prostu widać człowieka który dochodzi do drzwi banku jak każdy klient po prostu jest to nie przekonywujące ujęcie Pozdrawiam Agnieszka z Wejherowa takie jest moje odczucie – może się mylę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.