fot. misspolski.pl: Jagoda Drzymalska pracuje jako modelka

Jagoda Drzymalska, osiemnastoletnia modelka z Gdyni,  została Miss Polski Ziemi Kaszubskiej 2011, a jej młodsza o rok koleżanka Magdalena Czaplicka z Rewy – Miss Nastolatek Ziemi Kaszubskiej 2011. W Pierwoszynie zakończył się konkurs Miss Polski Ziemi Kaszubskiej.

Tegoroczny finał wyborów Miss Kaszub w Pierwoszynie w gminie Kosakowo był naprawdę gorący. Na scenie zaprezentowały się kandydatki z całych Kaszub. O tytuł najpiękniejszej zmagało się 20 dziewczyn.  Urodziwe Kaszubki walczyły w dwóch kategoriach: Miss Polski Ziemi Kaszubskiej i Miss Nastolatek Ziemi Kaszubskiej. Tytuł najpiękniejszej Polki na Kaszubach otrzymała Jagoda Drzymalska z Gdyni. I wicemiss została Tatiana Czonstke z Wejherowa, a II Wicemiss – Nikoletta Kuzimska z Gdyni. Miss Ziemi Kaszubskiej Nastolatek 2011 została Magdalena Czaplicka z Rewy. Miss internetu wyłoniona została Tatiana Czonstke z Wejherowa. Tytuł Miss Publiczności otrzymała Amanda Makowska z Pierwoszyna, a Miss Foto została Karolina Reseman z Żukowa.

 

fot. misspolski.pl: Jagoda Drzymalska pochodzi z Gdyni

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo ładne dziewczyny najpiękniejsza Polka na Kaszubach Jagoda Drzymalska – teraz żeby znalazła się osoba która by odpowiednio tą dziewczyną pokierowała morz, pięknie reklamować całe Kaszuby ,może reklamować Kaszubskie wyroby,zwyczaje,obyczaje.Musi się nią zainteresować osoby pracujące w reklamie w marketingu która promuje nasz region Kaszubski w każdej dziedzinie Pozdrawiam Agnieszka teraz z Wejherowa

  2. Proponuję aby to piękne dziewczę wyposażyć w tabakierę i niech tym ślicznym noskiem wciaga tabakę .To będzie najlepszy marketing i promocja Kaszub.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.