poniedziałek, 26 lipca, 2021
Strona główna Tagi Zboczeniec słupsk

Tag: zboczeniec słupsk

Słupsk: zboczeniec znowu atakuje

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciu. Mężczyzna ten podejrzany jest o dokonanie przestępstwa naruszenia nietykalności cielesnej. Do zdarzenia doszło w piątek 27 marca br. na skrzyżowaniu ulic Raszyńska i Lotha w Słupsku.

Zboczeniec grasuje w Słupsku. Policja prosi o pomoc

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na poniższym filmie. Mężczyzna ten podejrzewany jest o dokonanie przestępstwa innej czynności seksualnej. Policja prosi o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym słupskiej komendy miejskiej pod nr tel. 0-59-848-03-38 oraz 997 i 112, funkcjonariusze zapewniają dyskrecje i anonimowość otrzymanych informacji.

Zboczeniec atakuje młode kobiety. Policja zaleca ostrożność

Słupska policja poszukuje przestępcy, który w centrum miasta napada na młode kobiety. Mężczyzna zaatakował i napastował już kilka nastolatek i pełnoletnich dziewcząt. Za ataki na kobiety przestępcy grozi nawet do ośmiu lat więzienia.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Protest rybaków w Łebie i Ustce

Armatorzy rybołówstwa rekreacyjnego domagają się takiego samego wsparcia jak rybacy morscy. Protestujący znaleźli się w trudnym położeniu w wyniku decyzji organów Unii Europejskiej zakazującej...