witkacy cacy cacy

Najnowsze artykuły oznaczone tagiem 'witkacy cacy cacy':
Śniadania z Witkacym. Kulturalne pikniki w Słupsku
Śniadania z Witkacym. Kulturalne pikniki w Słupsku
„Śniadania z Witkacym” - kulturalne pikniki, które odbędą się od godziny 11.00, 25 lipca pod Basztą Czarownic i 22 sierpnia w Parku Powstańców Warszawskich w Słupsku. Będzie to impreza otwarta, podczas której będzie można w miłej plenerowej atmosferze skosztować dań nawiązujących do twórczości Witkacego i wysłuchać wykładu na temat artysty, który stał się już symbolem Słupska.
Kolejny Witkacy zdobi słupską ścianę
Kolejny Witkacy zdobi słupską ścianę
Kolejna wielkoformatowa praca Witkacego zdobi słupską ścianę. Tym razem mieszkańcy miasta mogą podziwiać pracę artysty przy ul. Szarych Szeregów na zabytkowym spichlerzu.
Witkacym w ścianę. Akcja społeczna w Słupsku
Witkacym w ścianę. Akcja społeczna w Słupsku
Od wczoraj słupszczanie mogą podziwiać kolejną wielkoformatową prace autorstwa Witkacego. Tym razem na ścianie bloku przy ulicy Drewnianej pojawiła się Stefania Tuwim. Pojawiła się tam nieprzypadkowo, rok 2013 został ogłoszony rokiem Tuwima.
Witkacy na słupskich blokach
Witkacy na słupskich blokach
Choć Witkacy ze Słupskiem nie miał nic wspólnego, to właśnie w tym mieście znajduje się największy zbiór prac artysty. Mieszkańcy miasta, szczególnie zainteresowani malarzem postanowili w ciekawy sposób udekorować szare bloki Słupska. Wielkie dzieła artysty pojawiły się na szarych blokowiskach miasta. Na chwilę obecną reprodukcje można podziwiać przy ulicy Frąckowskiego, Mikołajskiej oraz Kilińskiego.