niedziela, 13 czerwca, 2021
Strona główna Tagi Szkoła policji

Tag: szkoła policji

Kilkuset nowych policjantów ze Słupska

Kolejna grupa młodych policjantów zasili szeregi polskiej Policji. Kurs podstawowy w słupskiej Szkole Policji kończy dziś (15.04) blisko 400 słuchaczy. W godzinach przedpołudniowych policjanci zdają końcowy test wiedzy. Po sprawdzeniu wszystkich prac i ogłoszeniu wyników około godziny 15. nastąpi uroczyste zakończenie szkolenia, wręczenie świadectw i pożegnanie z jednostką.

Praca w policji wymarzonym zajęciem

Kilkuset młodych ludzi, chętnych do pracy w policji, stało w kolejce pod Komendą Wojewódzką w Gdańsku. Niektórzy z nich, spędzili tam całą noc. Kandydatów w całym województwie jest nawet kilka tysięcy. Co tak bardzo przyciąga ich do służby w mundurze?

Więcej policjantów prewencji

Największe w historii oblężenie przeżywa słupska Szkoła Policji. Palcówka będzie szkolić dwa razy więcej słuchaczy, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Kilkuset nowych policjantów przygotowuje się do Euro 2012.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy słupszczanie czują się bezpiecznie? Badanie naukowców z Akademii Pomorskiej

Słupsk jest miastem bezpiecznym – wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku, których wyniki zaprezentowano podczas...