piątek, 29 marca, 2024
Strona główna Tagi Strzelectwo lębork

Tag: strzelectwo lębork

Mistrzyni z Lęborka ostatni raz wśród młodzieży

Dużym sukcesem Pauli Wrońskiej zakończyły się w niedzielę Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym. Swój udział w zawodach Paula rozpoczęła od złotego medalu w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc uzyskując 616,2 pkt. Tym samym Paula obroniła tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Polski wywalczony w ubiegłym roku. Drugie miejsce zajęła Izabela Kasprzyk – Śląsk Wrocław (610,9 pkt) a trzecie Wioletta Szczurek –AZS Częstochowa (610,4 pkt).

Baltic Cup 2013. Międzynarodowe strzelanie w Łebie

Od piątku 8 listopada Łeba gości uczestników II Międzynarodowych Zawodów w Strzelaniach Pneumatycznych „Baltic Cup 2013". Jest to kontynuacja zawodów o „Puchar Ziemi Lęborskiej”, które od 2004 roku organizowane były przez klub „Lidera-Amicus” Lębork.

Dwa srebra Pauli Wrońskiej na Mistrzostwach Europy

Z dwoma brązowymi medalami wróciła do Lęborka z Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym z chorwackiego Osijeku Paula Wrońska. Lęborska zawodniczka oba medale zdobyła z koleżankami z reprezentacji Polski w klasyfikacji drużynowej.

Paula Wrońska bez sukcesu, Bogacka ze srebrem!

Lęborczanka Paula Wrońska zakończyła swój występ na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie na dalekim 47 miejscu podczas eliminacji w karabinie pneumatycznym 10m. A jednak mamy pierwszy medal - zdobyła go jej koleżanka z kadry Sylwia Bogacka.

Paula Wrońska złożyła olimpijską przysięgę [FOTO]

W sobotę 21 lipca br. w Centrum Olimpijskim PKOl odbyło się kolejne zaprzysiężenie członków Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Londyn 2012. Tym razem ślubowali strzelcy i tenisiści. Wśród nich była również lęborczanka Paula Wrońska.

Paula Wrońska zdobywa brąz na Mistrzostwach Polski

W sobotę 23 czerwca Paula Wrońska z klubu strzeleckiego LOK Lider-Amicus Lębork zdobyła brązowy medal podczas mistrzostw Polski seniorów w konkurencji karabin sportowy strzelanie z trzech postaw.

Paula Wrońska znów wśród najlepszych!

Paula Wrońska znalazła się w składzie reprezentacji Polski na zawody strzeleckie Grand Prix of Liberation Plzeň 2012, które odbyły się w dniach 3-6 maj 2012 r. Znakomicie spisała się w konkurencji karabin sportowy strzelanie z trzech postaw uzyskując w kwalifikacjach 586 pkt.

Paula Wrońska tuż za podium na PŚ w Londynie

Kolejny sukces młodej lęborczanki na międzynarodowych zawodach. Paula Wrońska zajęła świetne czwarte miejsce podczas Pucharu Świata w Londynie, który był jednocześnie próbą przedolimpijską.

Lęborczanka wywalczyła kwalifikację olimpijską

Paula Wrońska z klubu LOK Lider-Amicus Lębork wywalczyła 10. miejsce w strzeleckich mistrzostwach Europy w konkurencji karabinu pneumatycznego. Dzięki temu zdobyła w fińskiej miejscowości Vierumaeki kwalifikację olimpijską i pojedzie na igrzyska do Londynu.

Grand Prix Pilzna dla Wrońskiej

Paula Wrońska, reprezentująca klub LOK Lider-Amicus Lębork wygrała dzisiaj Grand Prix Pilzna w strzelectwie w konkurencji karabinu pneumatycznego. Świetnie na zawodach wypadły także inne reprezentantki naszego kraju.