czwartek, 29 lipca, 2021
Strona główna Tagi Strzelectwo

Tag: strzelectwo

Paula Wrońska ze srebrnym medalem w Baku!

Dobre wieści dotarły do nas z Azerbejdżanu. W ostatnim dniu Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym w Baku doskonale spisała się reprezentacja Polski kobiet. W strzelaniu z trzech postaw na 300 metrów zdobyła ona srebrny medal. W skład trzyosobowej drużyny weszła zawodniczka Lider-Amicus Lębork Paula Wrońska oraz Sylwia Bogacka-Gwardia Zielona Góra i Karolina Kowalczyk-Śląsk Wrocław.

Mistrzyni z Lęborka ostatni raz wśród młodzieży

Dużym sukcesem Pauli Wrońskiej zakończyły się w niedzielę Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym. Swój udział w zawodach Paula rozpoczęła od złotego medalu w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc uzyskując 616,2 pkt. Tym samym Paula obroniła tytuł Młodzieżowej Mistrzyni Polski wywalczony w ubiegłym roku. Drugie miejsce zajęła Izabela Kasprzyk – Śląsk Wrocław (610,9 pkt) a trzecie Wioletta Szczurek –AZS Częstochowa (610,4 pkt).

Dwa srebra Pauli Wrońskiej na Mistrzostwach Europy

Z dwoma brązowymi medalami wróciła do Lęborka z Mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym z chorwackiego Osijeku Paula Wrońska. Lęborska zawodniczka oba medale zdobyła z koleżankami z reprezentacji Polski w klasyfikacji drużynowej.

Paula Wrońska złożyła olimpijską przysięgę [FOTO]

W sobotę 21 lipca br. w Centrum Olimpijskim PKOl odbyło się kolejne zaprzysiężenie członków Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Londyn 2012. Tym razem ślubowali strzelcy i tenisiści. Wśród nich była również lęborczanka Paula Wrońska.

Paula Wrońska tuż za podium na PŚ w Londynie

Kolejny sukces młodej lęborczanki na międzynarodowych zawodach. Paula Wrońska zajęła świetne czwarte miejsce podczas Pucharu Świata w Londynie, który był jednocześnie próbą przedolimpijską.

Grand Prix Pilzna dla Wrońskiej

Paula Wrońska, reprezentująca klub LOK Lider-Amicus Lębork wygrała dzisiaj Grand Prix Pilzna w strzelectwie w konkurencji karabinu pneumatycznego. Świetnie na zawodach wypadły także inne reprezentantki naszego kraju.

Paula Wrońska na Mistrzostwach Polski

We Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski w strzelectwie. W piątkowej rywalizacji świetnie poradziła sobie Paula Wrońska.

Lęborscy strzelcy z medalami

W dniach od 10 do 12 czerwca we Wrocławiu odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów w strzelectwie sportowym. Podczas zawodów świetnie zaprezentowali się zawodnicy lęborskiego klubu Lider-Amicus Lębork. Zdobyli pięć złotych i jeden brązowy medal.

Nagroda za celne oko

Wyrazy uznania oraz nagrody pieniężne od starosty Wiktora Tyburskiego otrzymały zawodniczki oraz trener lęborskiego klubu strzeleckiego LIDER.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Armatorzy rybołówstwa rekreacyjnego domagają się takiego samego wsparcia jak rybacy morscy. Protestujący znaleźli się w trudnym położeniu w wyniku decyzji organów Unii Europejskiej zakazującej...