sobota, 24 lipca, 2021
Strona główna Tagi Stocznia gdynia

Tag: Stocznia gdynia

Impreza urodzinowa Gdyni w stoczni

Już w najbliższą sobotę wyjątkowa okazja do poznania z bliska bijącego serca Gdyni – tzw. terenów stoczniowych. 3 września między 10.00 a 18.00 bramy działających tam zakładów i firm staną otworem przed gośćmi. Czeka na nich 7 tras tematycznych, strefy piknikowe i 3 punkty widokowe. Będzie to jedno z największych wydarzeń w ramach trwających cały rok obchodów 90. urodzin Gdyni.

W Gdyni będą testować wynalazki

Twórcy, artyści, projektanci i inżynierowie działający w Gdyni, w 2015 roku otrzymają nowe miejsce w którym będą mogli rozwijać swoje projekty od koncepcji do produktu. W gdyńskim "pentagonie" powstanie bowiem nowy Park Konstruktorów.

Fryderyk Chopin jak nowy po wizycie w Gdyni

Fryderyk Chopin - jeden z najsłynniejszych polskich żaglowców - wybrał się na remont do gdyńskiej stoczni Nauta i po tej wizycie jest jak nowy.

7000 m2 powierzchni. Wielkie Otwarcie „Akwarium”

Niespełna rok od wbudowania kamienia węgielnego, 23 stycznia dokonano uroczystego otwarcia budynku „Akwarium” w Gdyni, który ma służyć jako zaplecze biurowe dla firm inwestujących na terenie Bałtyckiego Portu Nowych Technologii.

Aktywizacja terenów stoczni w Gdyni

Tysiące stoczniowców szły każdego ranka do pracy. Te czasy już minęły, mimo to stocznia w Gdyni dalej działa i realizuje prace jej przypisane.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Protest rybaków w Łebie i Ustce

Armatorzy rybołówstwa rekreacyjnego domagają się takiego samego wsparcia jak rybacy morscy. Protestujący znaleźli się w trudnym położeniu w wyniku decyzji organów Unii Europejskiej zakazującej...