środa, 16 czerwca, 2021
Strona główna Tagi Spotkania z muzyką Kaszub

Tag: Spotkania z muzyką Kaszub

„Suita kaszubska” w wejherowskim Muzeum

20 września w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie odbędzie się koncert z cyklu "Spotkania z muzyka Kaszub" pt. "Suita kaszubska". Start o godzinie 18.00.

Spotkanie z muzyką Kaszub w Wejherowie

W sobotę, 26 października w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie odbędzie się koncert z cyklu "Spotkania z muzyką Kaszub" zatytułowany "Kaszuby w pieśni artystycznej".

Koncert Pieśni Kaszubskich MÒJE STRONË

Kolejny koncert z cyklu Spotkania z Muzyką Kaszub w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. W sobotę 17 marca będzie można posłuchać pieśni kaszubskich w wykonaniu studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Koncert ku pamięci Jana Michała Wieczorka

Koncert poświęcony pamięci pomorskiego kompozytora Jana Michała Wieczorka - twórcy opracowań i pieśni kaszubskich odbył się w wejherowskim Pałacu Przebendowskich. A wszystko w ramach cyklu "Spotkania z muzyką Kaszub".
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy słupszczanie czują się bezpiecznie? Badanie naukowców z Akademii Pomorskiej

Słupsk jest miastem bezpiecznym – wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku, których wyniki zaprezentowano podczas...