sobota, 19 czerwca, 2021
Strona główna Tagi Rewitalizacja Centrum Lęborka

Tag: Rewitalizacja Centrum Lęborka

Nowa odsłona bulwarów nad rzeką Łebą w Lęborku

Mieszkańcy Lęborka zyskali nowe miejsce do spacerów i odpoczynku. W centrum miasta dobiegają końca prace nad rewitalizacją bulwarów wzdłuż rzeki Łeby między ulicą Staromiejską i Armii Krajowej.

Nowe inwestycje drogowe w Lęborku. Ulice w remoncie

Przebudowie Placu Pokoju w Lęborku towarzyszą również inne prace prowadzone w centrum miasta. Kilka dni temu rozpoczęła się kolejna inwestycja miejska. Remontowane są trzy ulice w pobliżu Placu. Kierowcy muszą pogodzić się z utrudnieniami.

Centrum Lęborka w remoncie. Uwaga na zmiany

Rozpoczęła się wymiana nawierzchni oraz kanalizacji na odcinku ulicy Armii Krajowej w Lęborku. Remontowana część ulicy została zamknięta, przez co kierowcy muszą szukać innych dróg dojazdu do centrum.

Nowa sala gimnastyczna niemal gotowa [ZDJĘCIA]

Dobiega końca budowa sali gimnastycznej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lęborku, która jest obecnie wykańczana wewnątrz. Prawdopodobnie już w czerwcu będą w niej ćwiczyć dzieci.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy słupszczanie czują się bezpiecznie? Badanie naukowców z Akademii Pomorskiej

Słupsk jest miastem bezpiecznym – wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku, których wyniki zaprezentowano podczas...