wtorek, 28 września, 2021
Strona główna Tagi Prawo jazdy

Tag: prawo jazdy

Przekroczyłeś 24 punkty, pójdziesz na kurs reedukacyjny.

Nowego rozporządzenia ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej w sprawie kursu reedukacyjnego w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, nad którego projektem pracuje rząd zaostrzy przepisy wobec kierowców.

Ostatnia szansa, żeby taniej zrobić prawko

Pomorskie szkoły nauki jazdy i ośrodki egzaminacyjne pękają w szwach. Wszystko za sprawą zmieniających się przepisów i nowych zasad egzaminu na prawo jazdy. Jak łatwo przewidzieć wkrótce znacznie trudniej będzie zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

Mąż Marty Kaczyńskiej stracił prawo jazdy

Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej rozmawiał za kierownicą przez telefon, nie zapiął pasów, a po próbie zatrzymania uciekał przed policją. Sopocki prawnik stracił przez to prawo jazdy.

Egzamin na prawko w Toyocie

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego ogłosił przetarg na nowe auta do egzaminowania kursantów. Marki spośród których wybierano egzaminacyjne auto na prawo jazdy kategorii B to Kia, Renault, Toyoty, Fiat i Suzuki.

Michalczewski bez „prawka”

Bokserski mistrz Dariusz Michalczewski stracił prawo jazdy. Powodem była jazda pod wpływem alkoholu. Słynny bokser miał 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy wszystko musi być narodowe?

Dążenia i interesy na poziomie narodowym powinny być zgodne z interesem lokalnym, a poczucie własnej tożsamości pozwala nam się odnaleźć w globalnym świecie. To...