poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Strona główna Tagi Port w Gdyni

Tag: port w Gdyni

Ciąg dalszy wielkich inwestycji w Porcie Gdynia

Rozpoczyna się przebudowa nabrzeża Rumuńskiego, zlokalizowanego w Basenie V. Prace, które potrwają 13 miesięcy, za kwotę 45 milionów złotych zrealizuje firma Strabag.

Wycieczkowce w Gdyni. Ponad 290-metrowa Costa Pacifica już 3 maja

Ponad 60 wizyt 26 jednostek zaplanowano na tegoroczny sezon wycieczkowców w Gdyni. Pierwszy - ponad 290-metrowa Costa Pacifica - wpłynie do gdyńskiego portu 3 maja 2013 r. Sezon będzie wyjątkowo długi - ostatni statek pasażerski spodziewany jest w październiku.

Prawie pół miliarda złotych na inwestycje w porcie

Port w Gdyni będzie nowocześniejszy, większy i przystosowany do rosnącego zapotrzebowania na transport morski. Zarząd Morskiego Portu Gdynia chce zainwestować ponad 450 mln zł.

Port w Gdyni bije rekordy

Zarząd Morskiego Portu w Gdyni podsumował swoją działalność w roku 2011. Z przygotowanego zestawienia jasno wynika, że wyniki przeładunkowe gdyńskiego terminalu biją kolejne rekordy. Przedstawiono także plany na działalność do 2014r.

Zagłosuj na Gdynię – Żeglarską Stolicę Polski

Gdynia bierze udział w konkursie internetowym magazynu „Wiatr” na Żeglarską Stolicę Polski 2012. Obecnie w plebiscycie zajmuje drugie miejsce (35% głosów), tuż za Giżyckiem (47%).

Unijni eksperci obradowali w Gdyni

W czwartek (28 lipca) w Gdyni gościli attache ds. transportowych w Stałych Przedstawicielstwach krajów unijnych przy Komisji Europejskiej, przedstawicieli Komisji Europejskiej i przedstawicieli Sekretariatu Generalnego Rady Europejskiej. Celem wizyty było pokazanie na przykładzie gdyńskiego portu jak rozwijają się porty europejskie.
2,137FaniLubię
311ObserwującyObserwuj

Czytaj także