pływanie

Najnowsze artykuły oznaczone tagiem 'pływanie':
Weronika Hallmann z kolejnymi sukcesami
Weronika Hallmann z kolejnymi sukcesami
W czwartym dniu Mistrzostw Europy Juniorów w pływaniu rozgrywanych w Izraelu, Weronika Hallmann, 17-letnia pływaczka UKS 1 MEYN Solex Lębork, zajęła 4. miejsce na dystansie 100 metrów stylem klasycznym w wyścigu finałowym, z czasem 1:09.65 s, ustanawiając nowy rekord życiowy. Do brązowego medalu zabrakło jej 6 setnych sekundy.
Pływaczka z Lęborka wicemistrzynią Europy Juniorów!
Pływaczka z Lęborka wicemistrzynią Europy Juniorów!
Świetne informacji dotarły z Mistrzostw Europy Juniorów w Pływaniu. W pierwszym dniu zawodów w Izraelu zawodniczka UKS Jedynka MEYN Solex Lębork zdobyła w konkurencji 50 metrów stylem klasycznym srebrny medal. Weronika Hallmann w sesji finałowej dwukrotnie poprawiała rekord kraju 17-latek (31.67 w półfinale i 31.55 w finale).
Kolejne sukcesy pływaczki z Lęborka!
Kolejne sukcesy pływaczki z Lęborka!
Doskonały występ odnotowała Weronika Hallmann w Głównych Mistrzostwach Polski Seniorów przeprowadzonych w dniach od 18 do 21 maja br. w Lublinie. W zawodach wystartowało 697 zawodników z 139 klubów.
Nauczą pływać i doskonalić styl
Nauczą pływać i doskonalić styl
Od lat furorę robi bezpłatna nauka pływania nad jeziorem Gałęźnym w Kościerzynie. Wakacyjna akcja nauki pływania rusza już od poniedziałku, wszyscy chętni za darmo będą mogli nauczyć się pływać, a także udoskonalić umiejętności pływackie.
Złota Magdalena Wójcik
Złota Magdalena Wójcik
W dniach 1 – 3 lipca na 50-metrowej pływalni w Dębicy w Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów w Pływaniu doskonałą formę zaprezentowała 14 letnia pływaczka UKS 1 SOLEX Lębork Magdalena Wójcik. Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła na dystansie 100 metrów stylem dowolnym uzyskując czas: 1:00,31.
II Memoriał Stanisława Uby w Lęborku
II Memoriał Stanisława Uby w Lęborku
W sobotę, 21 maja 2011 roku na pływalni „Rafa” w Lęborku odbyły się zawody pływackie dzieci i młodzieży. W zawodach wzięło udział 134 pływaków z Kołobrzegu, Tczewa, Słupska, Gdańska, Wejherowa i Lęborka. Pływacy rywalizowali o medale i tytuły najlepszych zawodników w sześciu kategoriach wiekowych.
Błochowiak wygrywa w Pradze
Błochowiak wygrywa w Pradze
Pływak słupskiego Skalara nie miał sobie równych w Pradze w trójmeczu pomiędzy reprezentacjami Polski, Czech i Słowacji na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym. Błochowiak uzyskał czas 1:00.08 wyprzedzając drugiego Czecha Lubosa Vlcana o ponad 1,5 sekundy. Na dystansie dwukrotnie dłuższym Alex musiał uznać wyższość kolegi z kadry Macieja Falacińskiego, z którym przegrał o ponad sekundę. […]
Błochowiak wystartuje w Pradze
Błochowiak wystartuje w Pradze
Młody słupski pływak Alexander Błochowiak wystartuje w najbliższy weekend w Pradze w trójmeczu pływackim, który rozegrany zostanie pomiędzy reprezentacjami Czech, Polski i Słowacji. Zawodnik Skalara Słupsk wystąpi w kategorii chłopców urodzonych w 1995 roku. Dla Alexa będzie to kolejny sprawdzian formy przed czerwcowymi kwalifikacjami do mistrzostw Europy juniorów, które odbędą się w Belgradzie w dniach […]
Najnowsze artykuły

Polska – pożegnanie z demokracją? Słowo przestrogi
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK
I Pomorski Przegląd Kaszubskich Kolęd i Pastorałek

Najnowsze komentarze