sobota, 19 czerwca, 2021
Strona główna Tagi Piotr Ostrowski

Tag: Piotr Ostrowski

Stasiu na wiceprezydenta!

Pewien kot o imieniu Stubbs został przed laty burmistrzem alaskańskiego miasteczka Talkeetna. Kiedy w lokalnych wyborach samorządowych wystartowali kandydaci, którzy nie cieszyli się szczególną sympatią wyborców, jeden z mieszkańców, w ramach żartobliwego protestu, zaczął zachęcać innych do głosowania na kota. Pomysł chwycił, a Stubbs został, wprawdzie honorowym, ale jednak burmistrzem.

Ferrari, Monte Carlo i dziennikarze. Można pomarzyć

Ferrari to nie jest zwykły samochód - to zaawansowana technika, męskie pragnienie i fascynacja – mówi dziennikarz Piotr Ostrowski, który oglądał najnowsze modele Ferrari w Monte Carlo.

Nasi w radiu – nowe władze mediów publicznych

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji powołała nowe zarządy Radia Gdańsk, Radia Koszalin i Radia Szczecin. Na Kaszubach publicznymi rozgłośniami rządzą dziennikarze z Trójmiasta – w Gdańsku Lech Parell, a w Koszalinie i Słupsku – Piotr Ostrowski.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy słupszczanie czują się bezpiecznie? Badanie naukowców z Akademii Pomorskiej

Słupsk jest miastem bezpiecznym – wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku, których wyniki zaprezentowano podczas...