środa, 4 sierpnia, 2021
Strona główna Tagi Orlik

Tag: Orlik

Ogólnopolska Liga Mistrzów Orlika w Lęborku

W bieżącym roku Centrum Sportu i Rekreacji wraz z Lęborskim Stowarzyszeniem Sympatyków Sportu planuje przystąpić do projektu „Orlik Polska – Ogólnopolska Liga Mistrzów Orlika”.

Kolejny Orlik otwarty

W powiecie słupskim otwarto kolejny kompleks sportowo – rekreacyjny „Moje Boisko – Orlik 2012”. Nowoczesne boisko ze sztuczną nawierzchnią będzie służyło mieszkańcom Damna i okolic.

Więcej orlików na Pomorzu

Pomorskie przoduje w ilości orlików. W minionych latach corocznie powstawało kilkadziesiąt tego typu kompleksów. Również i w tym roku planowana jest budowa kolejnych 21 boisk.

Środków mniej, ale Orlik będzie

W Chojnicach powstanie kolejny Orlik. Nowym kompleksem sportowym będą mogli cieszyć się uczniowie Zespołu Szkół nr 7 w Chojnicach. Spada jednak udział Urzędu Marszałkowskiego w montażu finansowym tego typu inwestycji.

Łebunia w Turnieju Orlika

Uczennice klas IV i V Szkoły Podstawowej w Łebuni jako jedyne z tej grupy wiekowej reprezentowały Pomorze w Ogólnopolskim Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w Warszawie.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Przyspieszają prace przy budowie trasy kaszubskiej

41-km odcinkiem trasy S6 z Trójmiasta w kierunku Lęborka pojedziemy w połowie 2022 roku, a może nawet nieco wcześniej.  Dzięki tej inwestycji kierowcy zyskają...