piątek, 18 czerwca, 2021
Strona główna Tagi Open’er

Tag: Open’er

Nie lada bonus dla uczestników Open’era. Festiwal wydłuży się

Dzień po zakończeniu Festiwalu Open'er, 7 lipca wystąpi w Gdyni Rihanna. Koncert Rihanny będzie częścią "Diamonds World Tour 2013".

Pierwszy zespół przyszłorocznego Opener’a ogłoszony

Festiwal w przyszłym roku rozpocznie się 3 lipca i potrwa do 6 lipca. Miejsce pozostaje bez zmian, czyli lotnisko Gdynia-Kosakowo. Potwierdzony został występ pierwszej gwiazdy - to Blur, jeden z najpopularniejszych obecnie brytyjskich zespołów.

Prince bez zdjęć

Koncert Prince’a na festiwalu Open'er 2011 w Gdyni okazał się wydarzeniem sezonu. Świetna muzyka i tłumy fanów, ale nie obyło się be zgrzytu…

Prince na festiwalu Open’er!

Po raz pierwszy wystąpi w Polsce, a do Gdyni przyleci na jeden dzień. Koncert Prince’a będzie jednym z największych wydarzeń tegorocznego festiwalu Open'er w Gdyni.

Open’er najlepszy w Europie

Heineken Open’er Festival został uznany za Najlepszy Duży Festiwal w Europie podczas European Festival Awards. Zwycięzcę wybrali internauci.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy słupszczanie czują się bezpiecznie? Badanie naukowców z Akademii Pomorskiej

Słupsk jest miastem bezpiecznym – wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku, których wyniki zaprezentowano podczas...