marihuana

Najnowsze artykuły oznaczone tagiem 'marihuana':
Policjanci zabezpieczyli uprawę ponad 200 krzewów marihuany
Policjanci zabezpieczyli uprawę ponad 200 krzewów marihuany
Dwa kilogramy marihuany oraz kompletnie wyposażoną uprawę 211 krzewów tego narkotyku zabezpieczyli kryminalni z zespołu do walki z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Z zabezpieczonych narkotyków można by było wyprodukować co najmniej 7 tysięcy działek dilerskich o łącznej wartości ponad 300 tysięcy złotych.
Hodował marihuanę, żeby na kapuście nie lęgły się ślimaki
Hodował marihuanę, żeby na kapuście nie lęgły się ślimaki
Policjanci z Komisariatu Policji w Główczycach na jednym z ogródków działkowych zabezpieczyli 130 krzaków marihuany. Uprawa należała do 61-letniego mieszkańca tej gminy, który obsadził ją wokół rabaty z kapustą. Jak twierdził zatrzymany mężczyzna, właściwości marihuany miały być gwarantem tego, że na kapuście którą hodował, nie będą lęgły się ślimaki. Mężczyzna usłyszał jednak zarzuty uprawy i posiadania narkotyków. Uprawa narkotyków jest przestępstwem za, które grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
W szopie miał ponad 900 porcji marihuany
W szopie miał ponad 900 porcji marihuany
Policjanci ze Słupska zabezpieczyli ponad 300 gramów marihuany na jednej z posesji w gminie Kobylnica. Z narkotyków można wyprodukować nawet 900 działek dilerskich. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 32-letniego mieszkańca tej gminy. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków
Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków
Policjanci z Gdyni zatrzymali 25-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny śledczy zabezpieczyli blisko 2300 porcji marihuany, 13 porcji kokainy i 1 porcję amfetaminy. Ponadto, policjanci przejęli ponad 14 tys. złotych i 500 euro w gotówce, 3 wagi elektroniczne i 10 telefonów komórkowych oraz naboje do broni myśliwskiej. O tymczasowym aresztowaniu gdynianina zadecyduje sąd. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Słupsk: Kolejny zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków
Słupsk: Kolejny zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komedy Miejskiej Policji w Słupsku zabezpieczyli przedwczoraj prawie 70 gramów marihuany w jednym z mieszkań na terenie tego miasta. Funkcjonariusze w związku ze sprawą zatrzymali 26-letniego słupszczanina. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Hodowla konopi w garażu
Hodowla konopi w garażu
Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Słupsku ujawnili nielegalną uprawę konopi i zabezpieczyli 39 krzewów tej rośliny. Do sprawy zatrzymano 27-letniego mieszkańca gminy Kobylnica.
Słupsk:  Nieletni z marihuaną w piwnicy
Słupsk: Nieletni z marihuaną w piwnicy
Kryminalni z Komisariatu I Policji w Słupsku zatrzymali nieletniego mieszkańca Słupska, podejrzanego o posiadanie narkotyków. 16 latek miał przy sobie ponad 9 gramów marihuany. Sprawą nieletniego słupszczanina zajmie się sąd rodzinny, który podejmie decyzje o dalszym jego losie.
Pod łóżkiem ukrywał marihuanę
Pod łóżkiem ukrywał marihuanę
Kryminalni z Komisariatu I Policji w Słupsku zatrzymali 19 letniego mieszkańca gminy Damnica podejrzanego o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu gdzie przebywał funkcjonariusze znaleźli pod łóżkiem ponad 30 gramów zafoliowanej w pakiet marihuany. Mężczyźnie za posiadanie marihuany grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Nietrzeźwy biegał z maczetą
Nietrzeźwy biegał z maczetą
Dzięki gdańskim policjantom nie doszło do tragedii. W sobotę wieczorem zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który biegał po osiedlu z maczetą. Policję wezwali wystraszeni mieszkańcy. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy 24-latku marihuanę i kilkanaście porcji amfetaminy. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. Z kolei posiadanie niebezpiecznego przedmiotu to wykroczenie, za które sąd może orzec m.in. grzywnę nie niższą niż 3 tys. zł.
Zatrzymany z marihuaną w kieszeni
Zatrzymany z marihuaną w kieszeni
Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku zatrzymali 33 letniego mieszkańca tego miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie woreczek strunowy z zawartością 2 gramów marihuany. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli mielarkę i wagę służącą do porcjowania marihuany. Posiadanie narkotyków jest przestępstwem, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.