środa, 28 lipca, 2021
Strona główna Tagi Małgorzata Kidawa Błońska

Tag: Małgorzata Kidawa Błońska

Z Kidawą-Błońską w przyszłość

Nie miałem wątpliwości, że trzeba wziąć udział w Konwencji Wyborczej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. „Prawdziwy Prezydent. Bezpieczna Polska”, to niejako drogowskaz Kandydatki na Prezydenta RP. Kandydatki z dobrej, patriotycznej rodziny, profesjonalistki z sfery kultury, wicemarszałka Sejmu RP. Ale najbardziej przekonała mnie jej wizja praworządnej, prospołecznej i nowoczesnej Polski - z silną pozycją w Europie. Polski silnej też wspólnotą, zaangażowaniem swoich Obywateli.

Małgorzata Kidawa-Błońska nowym Marszałkiem Sejmu

Decyzją Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, która w ostatnich miesiącach pełniła funkcję rzecznika rządu, została Marszałkiem niższej izby parlamentu. - Bardzo dziękuję za ten zaszczyt, za wybór, za to, że mi zaufaliście – skomentowała po głosowaniu.

Prace nad ustawą o ogrodach działkowych

Sejmowa podkomisja nadzwyczajna, pracująca nad nowym prawem o ogrodach działkowych, zaakceptowała poprawkę Platformy Obywatelskiej pozwalającą uwłaszczać działkowców – poinformowali przedstawiciele Klubu Poselskiego PO.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Protest rybaków w Łebie i Ustce

Armatorzy rybołówstwa rekreacyjnego domagają się takiego samego wsparcia jak rybacy morscy. Protestujący znaleźli się w trudnym położeniu w wyniku decyzji organów Unii Europejskiej zakazującej...