poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Strona główna Tagi Kiermasz starej książki w Słupsku

Tag: kiermasz starej książki w Słupsku

Kiermasz Starej Książki. Przyjdź i wybierz coś dla siebie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zorganizowała kolejny Kiermasz Starej Książki, który potrwa do 23 maja przed budynkiem przy ulicy Grodzkiej 3 w godzinach od 11.00 do 17.00.

Majowy Kiermasz Starej Książki

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku organizuje kolejny Kiermasz Starej Książki, który odbędzie się w dniach 19 - 23 maja przed budynkiem przy ulicy Grodzkiej 3 w godzinach od 11.00 do 17.00.

Kiermasz starej książki w Słupsku. Przyjdź i wybierz coś dla siebie

Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku zaprasza na kolejny „Kiermasz Starej Książki”, podczas którego można będzie nabyć ciekawe tytuły książek z różnych dziedzin wiedzy dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych czytelników. W sprzedaży znajdą się między innymi słowniki, literatura obcojęzyczna, powieści, bajki oraz lektury. Cena jednego egzemplarza książki wynosi jedynie 2 zł.

Kiermasz starej książki w Słupsku. Przyjdź i wybierz coś dla siebie

Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku zaprasza na „Kiermasz Starej Książki”, podczas którego można będzie nabyć ciekawe tytuły książek z różnych dziedzin wiedzy dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych czytelników.
2,137FaniLubię
305ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Juszki. Tam się odetniesz od świata

Jeśli szukacie miejsca, w którym czas się jakby zatrzymał, a internet słabo działa, wybierzcie się do wsi Juszki w gminie Kościerzyna na terenie Wdzydzkiego...