czwartek, 24 czerwca, 2021
Strona główna Tagi Karsin

Tag: Karsin

Konsultacje dotacji unijnych. Mobilny Punkt Informacyjny w Karsinie

Powiatowe Centrum Informacyjne w Kościerzynie oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kościerzynie zapraszają wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem środków unijnych oraz realizacją i rozliczaniem projektów na bezpłatne konsultacje dn. 22.05.2013 r. (środa) w godz. 9:00 – 14:00 do Domu Kultury w Karsinie, ul. Strażacka 1.

Groził, że wysadzi w powietrze dom i siebie

Kościerscy policjanci zatrzymali w Karsinie 53-letniego mężczyznę, który groził ,że wysadzi w powietrze siebie i cały dom w którym mieszka. Desperat został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Karsiński Rajd Weteranów Szos – Karsin 2012

Pod takim hasłem odbyła się w sobotę 4.08.2012 r. plenerowa impreza dla miłośników i posiadaczy zabytkowych aut i motocykli. Frekwencja uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Na rajd przybyły 44 motocykle oraz 18 samochodów.

Kaszubscy fałszerze aresztowani

Policjanci z Karsina w powiecie kościerskim zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, przy których znaleźli kilkadziesiąt fałszywych banknotów 50 złotowych. Policjanci ustalili też w których sklepach płacili fałszywkami za zakupiony towar.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy słupszczanie czują się bezpiecznie? Badanie naukowców z Akademii Pomorskiej

Słupsk jest miastem bezpiecznym – wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku, których wyniki zaprezentowano podczas...