sobota, 25 września, 2021
Strona główna Tagi Kaja piwowarska

Tag: kaja piwowarska

Kaja Piwowarska – 365 dni. Wystawa w Słupsku

Od 29 maja w galerii Teatru Rondo można będzie oglądać wystawę fotografii Kai Piwowarskiej pt. "365 dni". Wystawa będzie czynna do 20 czerwca. Wstęp wolny.

Kaja Piwowarska wyróżniona w Koszalinie

Z radością informujemy, że Kaja Piwowarska z Pracowni Foto SOK otrzymała wyróżnienie w konkursie „Człowiek, Świat, Przyroda”, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Koszalinie.

Nagrody dla fotografików Słupskiego Ośrodka Kultury

Aż trzy wyróżnienia otrzymali fotograficy Słupskiego Ośrodka Kultury w konkursie "Uśmiechy południowego Bałtyku – Uśmiechy województwa pomorskiego”. Ich prace razem z pozostałymi laureatami będą teraz uświetniać obrady Forum Parlamentów Regionalnych Południowego Bałtyku.

Młodzi fotograficy ze Słupska nagrodzeni w Koszalinie

Po raz kolejny, młodzi fotograficy ze Słupskiego Ośrodka Kultury okazali się godni laurów na Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Człowiek, Świat, Przyroda”, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Koszalinie.

Słupscy fotograficy z nagrodami w Portugalii

Fotograficy z Pracowni Fotografii Analogowej i Cyfrowej Słupskiego Ośrodka Kultury zdobyli aż trzy główne nagrody w konkursie, organizowanym przez miasto partnerskie Słupska – Catraxo w Portugalii.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy wszystko musi być narodowe?

Dążenia i interesy na poziomie narodowym powinny być zgodne z interesem lokalnym, a poczucie własnej tożsamości pozwala nam się odnaleźć w globalnym świecie. To...