czwartek, 5 sierpnia, 2021
Strona główna Tagi Jazz

Tag: jazz

Sopot Jazz Festival 2017

Tegoroczny Sopot Jazz Festival odbędzie się w dniach od 5 do 7 października. Już po raz drugi kierownikiem artystycznym wydarzenia będzie Greg Osby, światowej sławy saksofonista amerykański. W ramach festiwalu, oprócz koncertów w Sofitel Grand Sopot Hotel, odbędą się również jam sessions w Teatrze Boto i klubie Atelier a także mistrzowskie warsztaty jazzowe.

Kawa, herbata i jazz

W poniedziałek (20 lutego) w gdyńskiej kawiarni Tea-tralna (Teatr Miejski, ul. Bema 26) kolejna jam session. Jako gospodarze spotkania wystąpią: pianista Bartosz Krzywda, trębacz Marcin Gawdzis, saksofonista Szymon Zuehlke, perkusista Grzegorz Sycz, kontrabasista Janusz Mackiewicz. Początek – godz. 20.30

XIII Zaduszki Jazzowe w Gdyni

3 listopada 2011 r. o godz. 19.00 w kościele o.o. Franciszkanów rozpoczną się po raz trzynasty Zaduszki Jazzowe. To piękna tradycja kultywowana przez polskich muzyków jazzowych mająca swój początek w pierwszej połowie lat 50. ubiegłego wieku.

Sopot uhonoruje Krzysztofa Komedę

Miasto Sopot postanowiło uhonorować wybitnego artystę Krzysztofa Komedę, nadając jego imię jednej z alejek w Parku Północnym. Muzyk swoją karierę rozpoczął własnie w Trójmieście.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Przyspieszają prace przy budowie trasy kaszubskiej

41-km odcinkiem trasy S6 z Trójmiasta w kierunku Lęborka pojedziemy w połowie 2022 roku, a może nawet nieco wcześniej.  Dzięki tej inwestycji kierowcy zyskają...