sobota, 21 maja, 2022
Strona główna Tagi Izba celna gdynia

Tag: izba celna gdynia

Polska Służba Celna najlepsza w Unii Europejskiej

Z informacji Komisji Europejskiej wynika, że w Unii Europejskiej to polscy przedsiębiorcy są najbardziej zadowoleni z elektronicznych usług wdrażanych przez polską Służbę Celną.

Pomorska Służba Celna wsparła potrzebujących

Kolejny raz pomorska Służba Celna wsparła potrzebujących. Do podopiecznych Fundacji im. Ojca Werenfrieda z Warszawy trafiło 320 sztuk odzieży m.in. koszul i spodni. Do rozdysponowania wśród potrzebujących pomorska Służba Celna ma jeszcze ponad 9 tysięcy sztuk odzieży i blisko 11 tysięcy sztuk obuwia, także dziecięcego.

Okazy CITES przekazane ogrodowi zoologicznemu

Pomorska Izba Celna podarowała Ogrodowi Zoologicznemu w Płocku okazałą paczkę zawierającą 282 okazy CITES. Większość z nich została zatrzymana podczas kontroli pasażerów na lotnisku.

Zarekwirowali zabawki podobne do wyrobów firmy „Lego”

Zabawki łudząco podobne do wyrobów firmy „Lego” zatrzymali w poniedziałek funkcjonariusze Granicznego Referatu Zwalczania Przestępczości w Gdyni. Wartość towaru to ponad 170 tys. złotych.

Świąteczny dar celników. Ubodzy dostali swetry „Tommy Hilfiger”

Podrabiane koszule i swetry zatrzymane przez pomorską Służbę Celną tym razem trafiły do potrzebujących. - Towar został przekazany po spełnieniu wszystkich warunków niezbędnych do podjęcia tej decyzji - mówią celnicy.
2,137FaniLubię
305ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...