sobota, 27 listopada, 2021
Strona główna Tagi ITTF Pro Tour

Tag: ITTF Pro Tour

Koniec turnieju dla Chojnowskiego

Niestety Patryk Chojnowski zakończył turniej ITTF Pro Tour Polish Open 2011 zarówno w gronie seniorów jak i młodzieżowców. Z turnieju dorosłych pingpongistów odpadł wczoraj w ostatniej fazie kwalifikacji po barażowym meczu z Czechem Josefem Plachym 0:4, który dzień wcześniej w pokonanym polu pozostawił aktualnego mistrza kraju Bartosza Sucha.

Chojnowski z kompletem zwycięstw

Pierwszy dzień kwalifikacji ITTF Pro Tour Polish Open 2011 był bardzo udany dla Patryka Chojnowskiego. Zawodnik Tarnaeben Pogoni Lębork najpierw zwyciężył w kategorii seniorów z Białorusinem Antonem Sopeleu 4:0 (8,8,9,8), a następnie z Emilem Santosem z Dominikany w kategorii zawodników do 21 roku życia 3:0 (3,8,5).

ITTF Pro Tour we Władysławowie

Od jutra w halach Centralnego Ośrodka Sportu we Władysławowie przez najbliższych pięć dni rozgrywany będzie ITTF Pro Tour Polish Open 2011 w tenisie stołowym. Impreza o charakterze międzynarodowym zgromadzi najlepszych pingpongistów globu na ziemi województwa pomorskiego.
2,137FaniLubię
305ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Gdyńska Dolina Krzemowa kończy 20 lat

Syntezator mowy, kultowe lampy sceniczne, ściany informacyjne z papieru elektronicznego, drony ratujące ludzkie życie czy płetwy, z których korzystają jednostki specjalne na całym świecie!...