środa, 23 czerwca, 2021
Strona główna Tagi Farm Frites Poland

Tag: Farm Frites Poland

Laureat tegorocznego „Fryderyka” zagra w Lęborku

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na kolejne wydarzenie dla miłośników ambitnych dźwięków. W piątek, 31 maja 2019 roku, na scenie przy ulicy Gdańskiej 12...

Nie nowotworom u dzieci – bezpłatne badania w ambulansie Fundacji Ronalda...

Fundacja Ronalda McDonalda zaprasza 21 marca do skorzystania z wizyty w specjalistycznym ambulansie, w którym odbędą się badania USG dzieci w wieku 9 miesięcy – 6 lat. Ambulans stanie na parkingu przy Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy. 22 i 23 marca odbędzie się również na parkingu przy restauracji McDonald's w Lęborku. Partnerem akcji jest firma Farm Frites Poland.

Wyciek amoniaku w lęborskiej fabryce [WIDEO]

W środę rano w lęborskiej fabryce frytek wyciekł amoniak. Policja zabezpieczyła teren, a do akcji wkroczyły służby ratunkowe. Spokojnie - to tylko ćwiczenia! Funkcjonariusze współpracujących służb są zadowoleni z realizacji scenariusza i zapewniają, że mieszkańcy są bezpieczni.

Lębork w reklamie McDonald’s [WIDEO]

W jednej z polskich reklam z cyklu "Dociekliwi", wyjaśniono skąd biorą się frytki sprzedawane w McDonald's. W spocie pokazano znajdującą się w Lęborku fabrykę Farm Frites Poland, która zaopatruje popularną sieć restauracji.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy słupszczanie czują się bezpiecznie? Badanie naukowców z Akademii Pomorskiej

Słupsk jest miastem bezpiecznym – wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku, których wyniki zaprezentowano podczas...