poniedziałek, 25 października, 2021
Strona główna Tagi Farm Frites Lębork

Tag: Farm Frites Lębork

Dzień Otwarty w Farm Frites. Zobacz firmę od środka

W tym roku Farm Frites Poland obchodzi jubileusz 20-lecia swojej działalności. Z tej okazji 21 czerwca firma organizuje Dzień Otwarty.

Droga Krajowa nr 6 w Lęborku znów przejezdna

Zakończyły się prace związane z ułożeniem nowego torowiska przecinającego DK6 w okolicach fabryki Farm Frites w Lęborku. W ubiegłym tygodniu, przez prowadzone prace, ruch kierowany był objazdem przez centrum miasta.

Wyciek amoniaku w lęborskiej fabryce [WIDEO]

W środę rano w lęborskiej fabryce frytek wyciekł amoniak. Policja zabezpieczyła teren, a do akcji wkroczyły służby ratunkowe. Spokojnie - to tylko ćwiczenia! Funkcjonariusze współpracujących służb są zadowoleni z realizacji scenariusza i zapewniają, że mieszkańcy są bezpieczni.

Lębork w reklamie McDonald’s [WIDEO]

W jednej z polskich reklam z cyklu "Dociekliwi", wyjaśniono skąd biorą się frytki sprzedawane w McDonald's. W spocie pokazano znajdującą się w Lęborku fabrykę Farm Frites Poland, która zaopatruje popularną sieć restauracji.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Morskie opowieści reportażystów

Czy o życiu nad Bałtykiem potrafią opowiadać także dziennikarze z południa Polski? Ogólnopolski Konkurs Reportażu i Dokumentu Radiowego Bałtyk jest tego najlepszym dowodem. Dwie...