poniedziałek, 3 października, 2022
Strona główna Tagi Fałszywy alarm

Tag: fałszywy alarm

Fałszywy alarm bombowy. Sprawca w rękach Policji

Policjanci z I Komisariatu w Słupsku zatrzymali 14-latka podejrzanego o wywołanie w we wtorek fałszywego alarmu bombowego. Nieletni sprawca zadzwonił do dyżurnego Policji w Słupsku i oświadczył, że w Komisariacie I przy ulicy Reymonta podłożony został ładunek wybuchowy. Policjanci oraz zaalarmowane służby ratownicze, ewakuowały znajdujące się w komisariacie osoby. Sprawą nieletniego zajmie się teraz Sąd Rodzinny Nieletnich, który zadecyduje o dalszym jego losie.

Fałszywy alarm. Pijany zawiadomił o podłożeniu bomby w hotelu

Tylko siedmiu godzin potrzebowali kryminalni, aby zatrzymać 27-letniego gdańszczanina, który zawiadomił o podłożeniu bomby w jednym z gdańskich hoteli. Alarm był fałszywy.

Zawiadomił o podłożeniu bomby, bo nie chciało mu się dłużej pracować

26-letni mężczyzna podejrzany o wywołanie fałszywego alarmu na terenie budowanego obiektu uniwersyteckiego przy ul. Bażyńskiego w Gdańsku, został zatrzymany. Sprawca przyznał, że zawiadomił o podłożeniu bomby na terenie budowy, na której pracował, bo chciał sobie skrócić dzień pracy. Mężczyznę przesłuchał już prokurator i zastosował wobec niego dozór policyjny.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...