Tag: Energa Czarni Słupsk

Studenci po raz drugi zorganizowali Festiwal Historyczny w Akademii Pomorskiej

6 i 7 maja w Akademii Pomorskiej w Słupsku odbył się II Słupski Festiwal Historyczny. Podczas imprezy każdy mógł znaleźć coś dla siebie, dzięki zaangażowaniu wielu grup rekonstrukcyjnych, znawców historii z całej Polski oraz miłośników przeróżnego sprzętu historycznego.

Medal coraz bliżej

Koszykarze Energi Czarnych Słupsk poczynili milowy krok w kierunku brązowego medalu mistrzostw Polski. Dzięki wyjazdowemu zwycięstwu w Sopocie z Treflem 86:83 podopiecznym trenera Dainiusa...

Zwycięscy gdynianie

Koszykarze Asseco Prokomu nie pozostawili złudzeń w czwartym meczu półfinału play-off i pewnie pokonali Energę Czarnych Słupsk 87:78. Słupszczanie byli na prowadzeniu jedynie przez moment w drugiej kwarcie. Przez pozostały czas ton grze nadawali podopieczni Tomasa Pacesasa, którym do awansu do finału brakuje zaledwie jednego zwycięstwa.

Mistrz Polski pokonany!

Koszykarze Czarnych Słupsk w drugim meczu półfinału play-off okazali się lepsi od Asseco Prokomu Gdynia 76:63! Słupszczanie od samego początku dzisiejszego spotkania nadawali ton grze. Rozpoczęli od bardzo mocnego uderzenia, bo po sześciu minutach prowadzili 17:2!

Porażka na inaugurację

Koszykarze Energa Czarnych Słupsk przegrali w pierwszym wyjazdowym meczu półfinału play-off z Asseco Prokomem Gdynia 59:74. Pierwszą kwartę wygrali goście 24:21. W trzech kolejnych górą byli miejscowi, którzy sukcesywnie powiększali swoją przewagę. Kluczem do sukcesu mistrzów Polski okazała się zespołowa gra i równomiernie rozłożone zdobycze punktowe.

1:0 dla Czarnych!

Koszykarze Czarnych Słupsk wygrali w pierwszym meczu ćwierćfinału play-off z Polpharmą Starogard Gdański 84:75.

Czas na derby

Spotkania Czarnych Słupsk z koszalińskimi akademikami elektryzują kibiców

Druga porażka w sezonie

Koszykarze Czarnych Słupsk w pierwszym meczu w nowym roku

Warszawa zdobyta!

Koszykarze Energi Czarnych Słupsk pokonali w meczu 11. kolejki Turon Basket Ligi Polonię Warszawa 82:78.