czwartek, 5 sierpnia, 2021
Strona główna Tagi Cmentarze

Tag: cmentarze

Dzień Wszystkich Świętych

Pierwszy dzień listopada jest w Polsce dniem wolnym od pracy. Wielu z nas podróżuje nawet na wielkie odległości, aby odwiedzić groby swoich bliskich. Idziemy na cmentarze, aby ozdobić groby kwiatami, zapalić znicze i pomodlić się w intencji swoich zmarłych.

Poszukaj grobu w… aplikacji Grobonet

Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Gdyni przygotował ułatwienie dla osób, które mają problem ze znalezieniem grobu. Dzięki specjalnej aplikacji internetowej jest to możliwe w kilka chwil. Na ekranie komputera pojawia się fotografia grobu, informacje dotyczące pochowanej osoby, a także mapka.

Młodzież pamięta o zmarłych

Młodzież z gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Łebie porządkowała cmentarze i miejsca pamięci. Przy krzyżu w łebskim porcie jachtowym uczniowie i nauczyciele zorganizowali spotkanie upamiętniające tych którzy wypłynęli z łebskiego portu do pracy na morzu i nie powrócili.

Nowoczesna technolgia na cmentarzu

Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Gdyni przygotował znaczne ułatwienie dla osób, które mają problem ze znalezieniem grobu bliskiej osoby (na gdyńskich cmentarzach komunalnych). Dzięki specjalnej aplikacji internetowej jest to możliwe w kilka chwil. Na ekranie komputera pojawia się fotografia grobu, podstawowe informacje dotyczące pochowanej osoby, a także mapka z poszukiwanym miejscem.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Przyspieszają prace przy budowie trasy kaszubskiej

41-km odcinkiem trasy S6 z Trójmiasta w kierunku Lęborka pojedziemy w połowie 2022 roku, a może nawet nieco wcześniej.  Dzięki tej inwestycji kierowcy zyskają...