środa, 22 września, 2021
Strona główna Tagi Charbrowo

Tag: Charbrowo

Czarownice przejmą władzę w gminie Wicko

W sobotę, 4 sierpnia rozpoczną się Dni Gminy Wicko. Będzie barwnie i wesoło. Imprezę rozpocznie parada czarownic z Wicka do Charbrowa. Panie w kolorowych strojach będą eksponowane na specjalnie pomalowanych na tę okazję platformach samochodów.

Dożynki powiatu lęborskiego [ZDJĘCIA]

W Charbrowie odbyły się dożynki powiatu lęborskiego. W słoneczną niedzielę 11 września setki gości odwiedziło Gminę Wicko, która w tym roku była gospodarzem imprezy.

Dożynki powiatowe w Charbrowie

W tym roku na dożynki powiatu lęborskiego, starostwo zaprasza do Charbrowa. 11 września, na stadionie miejscowego klubu sportowego odbędzie się największa rolnicza impreza w roku.

Wzruszająca historia dzików – zostały tylko dwa

Takiej historii nie powstydziłby się sam Walt Disney. Potrącona przez samochód locha do mieszkańca Charbrowa, który dokarmiał ją zimą, przyprowadziła swoje potomstwo. Kilka minut później ranny dzik padł. Rolnikowi nie pozostało nic innego, jak zaopiekować się osieroconym stadkiem sześciu dzików. Przeżyły dwa...
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Radosny Zjazd Kaszubów

– Zamanifestujemy w Pucku dumę z naszego dziedzictwa, z dorobku naszych przodków, z naszej tradycji i kultury. Zamanifestujemy w Pucku dumę z bycia Kaszubami,...