niedziela, 20 czerwca, 2021
Strona główna Tagi Angela Merkel

Tag: Angela Merkel

Samotność

Angela Merkel po raz czwarty sięgnęła po fotel kanclerza Niemiec. W tym czasie Polska miała pięciu premierów. To też różni Polskę od Niemiec dysponujących od trzech lat nadwyżką budżetową, która 2016 roku osiągnęła rekordową wysokość 23,7 miliarda Euro, czterokrotnie wyższymi od naszych pensjami, oferujących światu produkty klasy Mercedes, BMW, Audi, Porsche, Volkswagen, choćby tylko w branży samochodowej, wytwarzających już 30% energii ze źródeł odnawialnych. Tymczasem nasi domorośli politycy spod znaku PiS rzucili hasło pozyskania od naszych zachodnich sąsiadów jednego biliona Euro tytułem odszkodowań za straty poniesione podczas II wojny światowej.

Kanclerz Merkel z niezapowiedzianą wizytą

Już jutro z niezapowiedzianą wizytą przyjedzie na Pomorze kanclerz Niemiec Angela Merkel. Wizyta ma charakter nieoficjalny. Kanclerz Merkel zwiedzi Gdańsk i zje kolację w prezydenckiej rezydencji na Helu.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy słupszczanie czują się bezpiecznie? Badanie naukowców z Akademii Pomorskiej

Słupsk jest miastem bezpiecznym – wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku, których wyniki zaprezentowano podczas...