Stawić opór mistrzowi

05 kwietnia 2011r. | Drukuj

Dzisiejszym meczem z aktualnym mistrzem kraju Bogorią Grodzisk Mazowiecki zainaugurują rozgrywki play-off tenisiści stołowi lęborskiej Tarnaeben Pogoni. Spotkanie to będzie powtórką z zeszłorocznego finału. Początek godzina 17:10.

fot. Sławomir Łukaszuk

Przed Patrykiem Chojnowskim, Li Bochao oraz Markiem Prądzińskim nie lada wyzwanie. Pingpongiści Bogorii ponieśli bowiem w tym sezonie zaledwie jedną porażkę. Przed własną publicznością w 10. kolejce nie dali rady Olimpii-Unii Grudziądz 1:3. W pozostałych meczach, w tym dwóch z Pogonią nie mieli sobie równych. Z zawodnikami z Lęborka wygrali dwukrotnie 3:1 (punkty zdobywali Li Bochao i Prądziński).

W dzisiejszym meczu to goście będą zdecydowanym faworytem. W ich szeregi po ponad miesięcznej absencji spowodowanej kontuzją powrócił Daniel Górak (11. zawodnik rankingu indywidualnego). Na łamach oficjalnej strony Bogorii nie krył zadowolenia z tego faktu – Bardzo się cieszę, że już wszystko jest w porządku i mogę trenować na sto procent. Czuję, że jestem potrzebny mojej drużynie do walki o czwarty z rzędu mistrzowski tytuł.

Liderem mazowieckiego zespołu jest naturalizowany Chińczyk Zeng Yi Wang, który dotychczas przegrał zaledwie jedno spotkanie z 24 rozegranych. Popularny Wandżi pogromcę znalazł w osobie Daniela Bąka z ZKS-u Drzonków.

Początek pierwszego meczu półfinałowego 5. kwietnia o godzinie 17:10 w hali przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku (ul. Bohaterów Westerplatte). Bezpośrednią transmisję przeprowadzi stacja Orange Sport Info.


Opublikowano w: LęborkRekreacja i sport
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz