eBilet wydrukujesz w domu

04 kwietnia 2011r. | Drukuj

Wyjątkowe udogodnienie dla użytkowników komunikacji miejskiej w Słupsku. Od dzisiejszego popołudnia bilet miesięczny na autobus możemy wydrukować w domu. To pierwszy taki system w Polsce.

Ruszył nowoczesny system zakupu miesięcznego biletu na miejskie autobusy w Słupsku. To innowacyjny system w Polsce, którym Zakład Transportu Miejskiego w Słupsku może poszczycić się jako pierwszy.

fot. ztmslupsk.pl

Jak przekonują przedstawiciele ZTM zakup biletu jest niezwykle prosty. Aby tego dokonać wystarczą trzy rzeczy: dostęp do Internetu, sprawna drukarka i możliwość dokonywania płatności elektronicznych. Wchodząc na stronę ztmslupsk.pl musimy podać dokładnie te same informacje, jakie do tej pory podawaliśmy kupując bilet w okienku na stacji. W formularzu wpisujemy numer dowodu osobistego lub numer dokumentu, który upoważnia nas do ulg. Następnie podajemy adres e-mail, dokonujemy płatności i drukujemy nasz bilet.

Mimo kilku ograniczeń (ograniczona liczba kanałów płatności oraz ważność biletu od następnego dnia) nowy system stanowi znaczne udogodnienie dla zapracowanych mieszkańców Słupska, a także dla osób które zamierzają spędzić w tym mieście więcej czasu i korzystać z komunikacji miejskiej. – Możliwość zakupienia biletu miesięcznego bez wychodzenia z domu to dla mnie duży plus – stwierdziła Iwona, studentka ze Słupsk – Trudności z taką formą mogą mieć osoby starsze, ale przecież eBilet to alternatywa, która nie przekreśla tradycyjnych metod zakupu.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze