eBilet wydrukujesz w domu

04 kwietnia 2011r. | Drukuj

Wyjątkowe udogodnienie dla użytkowników komunikacji miejskiej w Słupsku. Od dzisiejszego popołudnia bilet miesięczny na autobus możemy wydrukować w domu. To pierwszy taki system w Polsce.

Ruszył nowoczesny system zakupu miesięcznego biletu na miejskie autobusy w Słupsku. To innowacyjny system w Polsce, którym Zakład Transportu Miejskiego w Słupsku może poszczycić się jako pierwszy.

fot. ztmslupsk.pl

Jak przekonują przedstawiciele ZTM zakup biletu jest niezwykle prosty. Aby tego dokonać wystarczą trzy rzeczy: dostęp do Internetu, sprawna drukarka i możliwość dokonywania płatności elektronicznych. Wchodząc na stronę ztmslupsk.pl musimy podać dokładnie te same informacje, jakie do tej pory podawaliśmy kupując bilet w okienku na stacji. W formularzu wpisujemy numer dowodu osobistego lub numer dokumentu, który upoważnia nas do ulg. Następnie podajemy adres e-mail, dokonujemy płatności i drukujemy nasz bilet.

Mimo kilku ograniczeń (ograniczona liczba kanałów płatności oraz ważność biletu od następnego dnia) nowy system stanowi znaczne udogodnienie dla zapracowanych mieszkańców Słupska, a także dla osób które zamierzają spędzić w tym mieście więcej czasu i korzystać z komunikacji miejskiej. – Możliwość zakupienia biletu miesięcznego bez wychodzenia z domu to dla mnie duży plus – stwierdziła Iwona, studentka ze Słupsk – Trudności z taką formą mogą mieć osoby starsze, ale przecież eBilet to alternatywa, która nie przekreśla tradycyjnych metod zakupu.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze