Mamy trojaczki!

02 kwietnia 2011r. | Drukuj

W Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie przyszły na świat trojaczki. Igę, Ksawiera i Oliviera urodziła  pani Monika Beker, która ma już troje dzieci, w tym dwojaczki.

fot. gk

Trojaczki urodziły się po cesarskim cięciu, ale mama czuje się dobrze, a wcześniaki są zdrowe i pełne wigoru. – O tym, że będą to trojaczki wiedzieliśmy już po dwóch miesiącach ciąży – mówi  Monika Beker. Co ciekawe, pani Monika ma już troje starszych dzieci – 14-letniego syna Oskara i 8-letnich bliźniaków Doriana i Olafa. – Nie narzekamy na wynikające z tego kłopoty, bo najważniejsza jest miłość i rodzina – mówi mama trojaczków. Rodzice ujawnili, że bardzo czekali na córeczkę i tym razem marzenie się spełniło.

fot. gk

Monika i Michał Bekerowie mają dom w Wejherowie, więc kłopotów lokalowych z mieszkaniem nie będą mieli. Brakuje im jednak odpowiedniego samochodu.  Potrzebny jest także wózek dla trojaczków, który kosztuje aż 5 tys. zł.  Z pomocą przyszły jednak władze Wejherowa. Rada Miasta, mocą uchwały, przyznaje rodzinie 6 tys. zł wsparcia. Warto przypomnieć, że trojaczki przychodzą na świat  raz na 7,5 tysiąca porodów. Gratulacje!


Opublikowano w: PublicystykaWejherowoWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz