Skandal z „Katolikiem” w tle

30 marca 2011r. | Drukuj

Uczennica słupskiego liceum katolickiego opisała na swoim blogu podróż na pogrzeb prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Szokujące jest zdjęcie z transparentem z nazwą szkoły i krzyżem  i butelką alkoholu oraz wulgarny opis wyprawy do Krakowa.

Sprawa wyszła na jaw po prawie roku, gdy dziennikarka Głosu Pomorza, Bogumiła Rzeczkowska,  szukała w internecie informacji o… połączeniach kolejowych ze Słupska do Krakowa. Na blogu (photoblog.pl) znalazł się dokładny opis podróży oraz zdjęcie, na którym dziewczyna prezentuje się na tle transparentu z nazwą szkoły i krzyżem oraz butelką alkoholu.

fot. photoblog.pl

Autorką bloga jest uczennica Zespołu Szkół Katolickich im. Św. Marka w Słupsku. Tegoroczna maturzystka wsiadła do pociągu ze swoją koleżanką, by „reprezentować Katolika na pogrzebie”. Dziewczyny długą podróż spędziły m. in. na grze w butelkę z kolegą i piciu alkoholu.  W Krakowie uczennice najpierw odwiedziły galerie handlowe. – I jeszcze wyjeba… szampana truskawkowego i miałyśmy zajebisty klimat – wspomina Zigigizi, autorka bloga. Następnie obie udały się na uroczystości pogrzebowe. – W niedzielę ubrane ładnie w mundurki szkolne i z transparentem w rękach wyruszyłyśmy w kierunku Sukiennic. Ludzi od ch… – dodaje Zigigizi. Wicedyrektor szkoły, Elżbieta Leśniak, zaznacza, że nie był to wyjazd organizowany przez szkołę. Dziewczyny pojechały do Krakowa z własnej inicjatywy w ramach zorganizowanej wycieczki. Autorka bloga ma w szkole dobrą opinię. Dyrekcja zapowiada, ze spotka się w tej sprawie z rodzicami uczennicy.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz