Tragiczny wypadek w Hopowie

27 marca 2011r. | Drukuj

Jedna osoba nie żyje, a dwie są ciężko ranne w wyniku wypadku, do którego doszło o świcie na drodze krajowej nr 20. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców najprawdopodobniej był nietrzeźwy.

fot. Policja w Kartuzach

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę przed godz. 6 rano w okolicach wsi Hopowo, na drodze krajowej nr 20. Zderzyły się dwa samochody osobowe –  toyota carina i renault Clio. Kierujący toyotą jechał od strony Żukowa w kierunku Egiertowa i na łuku drogi najprawdopodobniej wpadł w poślizg. Tam czołowo zderzył się z autem jadącym w przeciwnym kierunku. Zdaniem policji kierowca toyoty najprawdopodobniej był nietrzeźwy i odmówił badania alkomatem. W wyniku wypadku zmarł 23-letni pasażer toyoty. Kierowcy obu samochodów trafili do szpitala. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku bada kartuska policja.

 

fot. Policja w Kartuzach


Opublikowano w: KartuzyWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz