Awaryjne lądowanie w Rębiechowie

25 marca 2011r. | Drukuj

Awanturujący się pijany pasażer był przyczyną awaryjnego lądowania samolotu linii Wizzair na lotnisku w Gdańsku Rębiechowie. Konieczna była interwencja Straży Granicznej, która zatrzymała agresywnego obywatela Łotwy.

fot. Straż Graniczna

W czwartek wieczorem kapitan samolotu linii Wizzair lecącego z Rygi do Londynu zgłosił Straży Granicznej w Gdańsku Rębiechowie, że na pokładzie znajduje się pijany i agresywny pasażer. Zdaniem załogi  mężczyzna naruszał warunki bezpieczeństwa, więc konieczne było awaryjne lądowanie w Gdańsku. Funkcjonariusze SG siłą wyprowadzili z samolotu mężczyznę, którym okazał się 31-letni obywatel Łotwy. Badanie wykazało, że miał  2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyznę umieszczono w Pogotowiu Socjalnym dla Osób Nietrzeźwych w Gdańsku, gdzie pozostanie aż do wytrzeźwienia do dyspozycji Placówki Straży Granicznej w Gdańsku Rębiechowie. Samolot wznowił  rejs i poleciał do Londynu.

 


Opublikowano w: PublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. alicek pisze:

    brak slow na to naprawdw brak kultory osobistej!

Dodaj komentarz