Mają plac zabaw

21 października 2010r. | Drukuj

Nowym terenem rekreacyjnym wraz z murowaną wiatą przeznaczoną na zieloną świetlicę mogą się cieszyć mieszkańcy Osowa Lęborskiego (gmina Cewice). Gminna inwestycja kosztowała ponad 300 tys. zł.

Do dyspozycji dzieci oddany został nowy plac zabaw – wieża z drabinką, huśtawki, bujaki i piaskownica. Dla starszych użytkowników ustawiono stoły i ławki. Teren placu został oświetlony i ogrodzony, co przyczyni się do bezpieczeństwa bawiących się na nim dzieci. Równie ważne jest jego położenie – z dala od drogi wojewódzkiej i pod osłoną drzew. – Nowy plac zabaw to wspaniała atrakcja dla moich wnuków – mówi pani Iwona z Osowa. –  Łatwiej będzie mi zorganizować dla nich czas, szczególnie jak znowu zrobi się ciepło.

Nowy teren rekreacyjny stanowi drugi etap inwestycji kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Osowie Lęborskim. Jej koszt wyniósł 320 tys. zł.

fot. www.cewice.pl


Opublikowano w: Rekreacja i sport
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz