Ucieczka po cienkim lodzie

18 marca 2011r. | Drukuj

Pościg za poszukiwanym mężczyzną w podlęborskim Lubowidzu. Chcąc uniknąć złapania mężczyzna wszedł na taflę jeziora i uciekał na sam jego środek.  Z opresji uciekiniera wyratowali strażacy, którzy musieli ściągać go z cienkiego lodu.

fot. archiwum

Wczoraj po południu kryminalni z Lęborka w miejscowości Mosty zauważyli mężczyznę, który był poszukiwany przez policję. Uciekając przed radiowozem mężczyzna podążał w kierunku Lubowidza, gdzie wbiegł na zamarzniętą taflę Jeziora Lubowidzkiego. Cienki przy brzegu lód załamał się pod uciekinierem i ten wpadł po pas do lodowatej wody.

Policjanci wezwali pogotowie i strażaków oraz ostrzegli 25-latka o zagrożeniu. Ten jednak wyczołgał się z powstałej w lodzie wyrwy i uciekł na środek jeziora. Dzięki pomocy strażaków udało się zatrzymać mężczyznę na środku Jeziora Lubowidzkiego.

fot. KWP Gdańsk

W związku z tym, że mężczyzna był poszukiwany celem osadzenia w zakładzie karnym, policjanci przetransportują uciekiniera do aresztu.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Agnieszka pisze:

    Uciekinier powinien srogo zapłacić za narażenie Państwa na tak wielkie koszty ,chyba nie zdawał sobie z tego sprawy . Jakie to są koszty Agnieszka z WEJHEROWA

Dodaj komentarz