Na złom z semaforem

16 marca 2011r. | Drukuj

Policja w Lęborku zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy usiłowali ukraść… semafor kolejowy. Zdołali zdemontować jego elementy o wartości 15 tys. zł. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja w Lęborku otrzymała zgłoszenie o kradzieży elementów semafora kolejowego. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn, którzy z metalowymi częściami uciekali z miejsca zdarzenia.

fot. KPP Lębork

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 53- i 47-latka, którzy pocięli semafor  używając zwykłej piłydo metalu. Jak się okazało, skradzione przedmioty mieli zamiar sprzedać w punkcie skupu złomu. Przedstawiciel PKP wycenił skradzione elementy na 15 tys. zł.

fot. KPP Lębork

Za  kradzież i zniszczenie semafora PKP mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 3 (dodaj własny »):
  1. Bigismall pisze:

    Przykład skrajnego debilizmu. Nakradli złomu za 500pln a zniszczyli urządzenie za 15.000.

  2. O2 pisze:

    POWINNI DOTKLIWIE UKARAĆ, TE ELEMENTY WPŁYWAJĄ NA BEZPIECZEŃSTWO KOLEJOWE.

  3. Agnieszka pisze:

    jeszcze dodatkową karą powinno ich zmusić do sprzątania dworca w Lęborku i jego okolic przez jakiś czas pozdrawiam Agnieszka z Wejherowa

Dodaj komentarz