Podróż z wężem

15 marca 2011r. | Drukuj

Niebezpieczna przesyłka zatrzymała w poniedziałek wieczorem  pociąg relacji Gdynia-Zakopane. Z paczek wypełzły olbrzymie… węże. Pociąg stanął w Iławie, a obsługa wezwała policję i weterynarza.

fot. weze.pl: Pyton królewski

Nadane w Gdyni dwie  paczki przewożone były w przedziale służbowym PKP. W pewnym momencie z jednej z nich wypełzł prawie trzymetrowy wąż. W pociągu wybuchła panika. Obsługa zatrzymała skład na dworcu w Iławie i wezwała policję. Wkrótce okazało się, że w innej paczce jest drugi, nieco mniejszy wąż. Na miejsce trzeba było wezwać pracowników schroniska dla zwierząt i weterynarza. Okazało się, że węże to pytony królewskie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja wszczęła dochodzenie – w  grę wchodzi oskarżenie o znęcanie się nad zwierzętami lub spowodowanie zagrożenia. Wiadomo, że paczki z gadami nadano w Gdyni, a miały dotrzeć do Nowego Sącza.

 


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz