Teraz łatwiej sprawdzisz rozkład lotów

14 marca 2011r. | Drukuj

Gdańskie lotnisko ma nowy rozkład lotów Od dziś bez problemu dowiemy się wielu szczegółów dotyczących interesujących nas połączeń do końca sezonu letniego, a także tych które dopiero zostaną uruchomione.

Nowy rozkład jest bardzo czytelny. Informuje o wielu szczegółach związanych ze wszystkimi lotami obsługiwanymi przez lotnisko w Rębiechowie. W łatwy sposób możemy dowiedzieć się o takich kwestiach jak godziny odlotów, przylotów, w jakie dni obsługiwane są interesujące nas połączenia. W wyniku wprowadzonych zmian dowiemy się także jaki samolot jest przypisany do danego lotu oraz na jakie konkretne lotnisko jest on skierowany.

 

Nowy rozkład lotów portu lotniczego w Gdańsku.

Co ciekawe rozkład prezentuje połączenia do końca sezonu letniego. Ujęto w nim nawet te, które nie zostały jeszcze zainaugurowane.

Jak informują władze portu lotniczego nowy rozkład jest pierwszym krokiem w stronę uczynienia lotniska bardziej przyjaznego dla pasażerów. Kolejnym ma być uruchomienie nowego układu drogowego wokół lotniska. Wstępnie zapowiadane jest to na jesień tego roku.


Opublikowano w: Wiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz