Krystyny mają imieniny!

13 marca 2011r. | Drukuj

Panie o imieniu Krystyna ze Słupska i okolic spotkały się dzisiaj na Starym Rynku, aby wspólnie świętować dzień swoich imienin. Organizatorką happeningu była Krystyna Danilecka – Wojewódzka. Jak na imieniny przystało były kwiaty, tort i wspólne zdjęcia.

fot. GK

Pierwszy, regionalny Zjazd Krystyn odbył się dzisiaj na Starym Rynku w Słupsku. Rozpoczynającą się równo o 13.13 imprezę zainaugurowała Krystyna Danilecka-Wójewódzka, wokół której zebrała się ponad setka pań o tym imieniu.

Zebrane w centrum Słupska Krystyny wyróżniał czerwony kolor ubrań lub dodatków, który jak zapewniała organizatorka, jest kolorem energicznych kobiet. Wyjątkowy charakter tego spotkania podkreśliły kwiaty, balony, tort i liczne życzenia. Panie przemaszerowały także ulicami Słupska.

fot. GK

Pierwszy słupski Zjazd Krystyn nawiązywał do organizowanych od trzynastu lat w całej Polsce imprez dla pań o tym imieniu. W naszym regionie zgromadził ponad setkę z ok. 1300 Krystyn mieszkających w Słupsku.

fot. GK

fot. GK

fot. GK


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. WojtekH pisze:

    Spóźnione, ale niech będzie – wszystkiego najlepszego!

Dodaj komentarz