Ustka będzie miała swój… sok

10 marca 2011r. | Drukuj

Miasto Ustka szuka nazwy dla soku owocowego, który będzie lokalnie promował kurort. Do pomocy w jej wymyśleniu ustecki magistrat zaprosił mieszkańców. Propozycje można nadsyłać do połowy kwietnia.

W wyniku nawiązanej współpracy z lokalnym producentem owocowych soków naturalnych Wydział Promocji Urzędu Miasta w Ustce ogłosił konkurs na nazwę soku, który miałby promować nadmorski kurort. – Póki co nie chcielibyśmy zdradzać jak będzie wyglądał sok – poinformowali GK pracownicy Wydziału Promocji UM w Ustce – Chcielibyśmy aby to mieszkańcy zadecydowali o jego nazwie.

fot. UM Ustka

Założeniem miasta jest lokalna promocja soku, w szczególności wśród turystów przyjeżdżających do Ustki. – Nie wykluczamy jednak, że producent będzie chciał dystrybuować sok także poza granicami miasta – informują pracownicy.

Propozycje nazw dla usteckiego soku, wraz ze zgodą na ich wykorzystanie, można nadsyłać drogą elektroniczną na adres [email protected] lub składać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta. Organizatorzy zaznaczają, że nazwy powinny być krótkie i kojarzące się z miastem. Swoje pomysły można przesyłać do 15 kwietnia. Dla autorów trzech najciekawszych nazw przewidziano upominki.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. gerwazy pisze:

    „Soczek z Foczek” wszak niedawno się jedna urodziła, można by ją uczcić !

Dodaj komentarz