Napad na pocztę

10 marca 2011r. | Drukuj

Dwaj bandyci napadli w środę wieczorem na pocztę w Słupsku. Prawdopodobnie  zrabowali ponad 12 tys. zł. Policja na razie nie udziela informacji.

fot.gk

Słupska policja szuka sprawców, którzy napadli na punkt pocztowy w wieżowcu przy ul. Królowej Jadwigi. Weszli do lokalu pocztowego ok. godziny 18, tuż przed  zamknięciem, od pracownicy zażądali wydania gotówki i ją dostali – prawdopodobnie ponad 12 tys. zł.

– Na miejscu pracują nasi technicy i kryminalni. Kobiecie nic się nie stało, mimo, że napastnicy przewrócili ją na ziemię. Jest w szoku – powiedział  mł. asp. Robert Czerwiński, rzecznik prasowy słupskiej policji.

Jak udało się nam ustalić, sprawców było przynajmniej dwóch. Na razie policja nie chce zdradzić, czy mieli przy sobie broń lub przedmioty ją przypominające. Sprawcom napadu grozi kara do 12 lat więzienia.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz