Bytovia lepsza od Pomorza

08 marca 2011r. | Drukuj

Piłkarze lidera trzeciej ligi Drutex Bytovii Bytów rozegrali w sobotę mecz kontrolny z zespołem Pomorza Potęgowo (3. miejsce w czwartej lidze). Różnica klasy rozgrywkowej dzielącej oba zespoły nie była widoczna i po ciekawym spotkaniu zawodnicy Bytovii wygrali w najmniejszym z możliwych rozmiarów 1:0. Jedyną bramkę skutecznie egzekwując rzut karny w 44. minucie zdobył Jakub Gronowski.

Dla piłkarzy z Bytowa była to przedostatnia szansa do sprawdzenia swojej aktualnej dyspozycji w warunkach meczowych. Za tydzień zagrają ostatni sparing z reprezentantem śląskiej czwartej ligi LKS-em Czaniec. Tydzień później rywalizować już będę o ligowe punkty, a ich pierwszym przeciwnikiem w wyjazdowym meczu będzie Pogoń Barlinek.

Zawodnicy z Potęgowa również rozegrają w najbliższym czasie grę kontrolną z zespołem z południa Polski, który po pierwszej rundzie rozgrywek plasuje się na czwartym miejscu w śląskiej czwartej lidze, a aktualnie przebywa na obozie w Ustce. Będzie to ciekawa rywalizacja pozwalająca piłkarzom Pomorza skonfrontować swoje umiejętności z zespołem występującym na tym szczeblu rozgrywek.


Opublikowano w: BytówRekreacja i sportSłupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz