Kolejny fałszerz zatrzymany

08 marca 2011r. | Drukuj

Policja z Lęborka zatrzymała trzecią osobę związaną z fałszowaniem i wprowadzaniem do obiegu  dwudziestozłotówek. Organizatorem i inicjatorem procederu okazał się 30-letni syn zatrzymanego w ubiegłym tygodniu małżeństwa. Wobec zatrzymanego sąd zastosowała trzymiesięczny areszt.

30-letni mieszkaniec Lęborka jest kolejna osobą zatrzymaną w związku z fałszowaniem i wprowadzaniem do obiegu w Lęborku fałszywych banknotów o nominale 20 zł. Jak ustaliła policja to właśnie on jest organizatorem całego procederu, w którym pomagali mu rodzice. W ich mieszkaniu lęborscy kryminalni zabezpieczyli sprzęt komputerowy i ponad 100 szt. falsyfikatów o nominale 20 zł.

fot. KPP Lębork

Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Sąd zdecydował także o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego aresztu. Za fałszowanie banknotów i wprowadzanie ich do obiegu grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz