Jedna osoba zginęła, dwie są ranne

06 marca 2011r. | Drukuj

56-letnia kobieta nie żyje, a dwóch policjantów trafiło do szpitala – to tragiczne skutki pożaru, który minionej w nocy wybuchł w jednym z  mieszkań we Wrzącej w gminie Kobylnica.

fot. Straż Pożarna

Pożar wybuchł w jednym z mieszkań we wsi Wrząca w powiecie słupskim krótko po godzinie 23.   Pierwsi na miejsce przyjechali policjanci, którzy ruszyli na ratunek mieszkance domu. Z narażeniem życia wydostali nieprzytomna kobietę z płonącego domu. W tym czasie przybyła także straż pożarna.   Niestety akcja reanimacyjna nie pomogła 56-letniaq kobieta zmarła w wyniku zaczadzenia. Dwaj policjanci trafili do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. – Dwaj funkcjonariusze: sierżant sztabowy Tomasz Strzelecki i sierżant Marcin Gałązka działali z narażeniem życia. Ich postawa jest godna naśladowania – mówi młodszy aspirant Robert Czerwiński, rzecznik prasowy słupskiej policji. Strażakom udało się  ugasić pożar, zanim ogień rozprzestrzenił się na sąsiednie lokale.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz