Nowa koalicja w Słupsku. Jest wiceprezydent

28 lutego 2011r. | Drukuj

Platforma Obywatelska  jednak zawarła porozumienie z Maciejem Kobylińskim. Dzisiaj prezydent powołał na stanowisko swojego zastępcy Krzysztofa Sikorskiego z PO.

fot. UM w Słupsku

Po kilku tygodniach negocjacji i nagłych zwrotów akcji, PO wreszcie porozumiała się z Maciejem Kobyliński. W Słupsku powstała tym samym nieformalna koalicja Platformy i lewicy. Prezydent powołał na stanowisko swojego zastępcy polityka PO Krzysztofa Sikorskiego.

Nowy wiceprezydent ma odpowiadać w ratuszu za zdrowie, oświatę, kulturę i sport, sprawy obywatelskie i handel oraz gospodarkę nieruchomościami, a także geodezję.  – W ciągu dwóch dni zorganizujemy konferencję prasową, na której omówimy szczegóły współpracy prezydenta Macieja Kobylińskiego i rekomendowanego przez PO Krzysztofa Sikorskiego na stanowisko wiceprezydenta – mówi Zbigniew Konwiński, szef PO w Słupsku. – To oznacza też przyjęcie i realizację części naszego programu wyborczego – dodaje poseł. We wtorek o godzinie 10 odbędzie się konferencja prasowa, na której prezydent oficjalnie zaprezentuje swojego wiceprezydenta oraz szczegółowo omówi wszelkie zmiany, jakie zamierza wprowadzić w ratuszu – poinformował Mariusz Smoliński, rzecznik prasowy prezydenta Słupska.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz