Lęborscy radni dostaną mniej

27 lutego 2011r. | Drukuj

Lęborscy radni obniżyli swoje diety o 200 zł. Projekt uchwały  przygotowali radni PiS, którzy pierwotnie domagali się zmniejszenia diet nawet o 400 zł.

fot. gk

Lęborscy radni podjęli decyzję o obniżeniu własnych diet. Decyzja taka jest efektem uchwały przygotowanej przez Prawo i Sprawiedliwość. Jednogłośnie radni zdecydowali, że ich miesięczne wynagrodzenie będzie teraz mniejsze o ok. 200 zł. Ponadto od wynagrodzenia tego potrącana będzie także kwota za nieobecności podczas komisji i sesji.

Fot.GK. Miejsce Alicji Zajączkowskiej zajął Leszek Mielewczyk.

Efektem ostatniej sesji jest zmiana, a właściwie uzupełnienie, składu osobowego lęborskiej Rady. Pod koniec grudnia 2010 r. z jej składu odeszła Alicja Zajączkowska (PO), która już po raz drugi objęła stanowisko wiceburmistrza Lęborka i tym samym straciła mandat radnej. Miejsce to zajął teraz Leszek Mielewczyk (również PO), który uzyskał największą liczbę głosów z listy wyborczej w okręgu, z którego startowała także nowa wiceburmistrz.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz